Close

Willa Uroda Specjalistyczny Gabinet Kosmetyczny

Witamy w Willi Uroda.

To Twoje miejsce relaksu i holistycznego podejścia. Staramy się sprostać wysokim oczekiwaniom, dlatego w naszej ofercie znajdują się zabiegi w oparciu o nowoczesną aparaturę oraz kosmetyki najwyższej jakości. Proponujemy takie zabiegi jak: HIFU, laser diodowy, oczyszczanie wodorowe, infuzja tlenowa, fale radiowe, mezoterapia, peelingi chemiczne. Pracujemy na kosmetykach Monduniq, Purles, Peel Mission, Filorga, Juvederm, Stylage. Posiadamy strefę SPA, a w niej najlepsze masaże: KOBIDO, gorącymi kamieniami, bambusami.  W naszej ofercie znajdziesz szeroki zakres zabiegów medycyny estetycznej wykonywanych przez lekarza.

Zajmujemy się również pielęgnacją dłoni i stóp, oferując zabiegi pielęgnacyjne i upiększające.

Naszym celem jest najwyższa jakość usług!

Sprawdź nasze specjalistyczne zabiegi:

Mezoterapia igłowa:
Stworzony przez markę Filorga preparat NCTF wyznaczył złoty standard w swojej kategorii i dziś jest jednym z najlepszych i najczęściej stosowanych produktów do mezoterapii. Ten ekskluzywny kompleks ponad 50 składników pozwala osiągnąć spektakularne rezultaty w mezoterapii: zrewitalizować skórę, sprawić, by stała się jędrna, nawilżona, pełna blasku i wygładzona. To prawdziwy powiew świeżości dla skóry i stymulowanie jej odnowy w głębokich warstwach. Dzięki mezoterapii NCTF można nie tylko poprawić wygląd cery, ale też osłabionych, przerzedzających się włosów i powstrzymać ich utratę.

HIFU:
Urządzenie HI’Fusion Aquadermié działa w oparciu o najbardziej zaawansowaną energię ultradźwiękową, pozwalającą na głęboką penetrację głębszych warstw skóry właściwej i warstwy SMAS.  Zapewnia ujędrnianie oraz spłycenie zmarszczek, kształtowanie owalu twarzy oraz inne kompleksowe efekty. Wykorzystuje efekt ściągania się skóry w jej głębokich warstwach, stymuluje rozrost kolagenu i reorganizację jego dotychczasowej struktury, co skutkuje zwartym profilem i gładkimi liniami.

Laser diodowy Palomar Vectus-trwałe usuwanie owłosienia Najskuteczniejszy laser na świecie, ma zdecydowanie najwyższe parametry technologiczne, co znaczy, że jest po prostu najbardziej wydajny. Skraca to czas depilacji laserowej do niezbędnego minimum. Usuwanie owłosienia można dzięki temu przeprowadzić w kilka minut, a laserowa depilacja pach trwa 5 minut.
Wielki wpływ ma na to opatentowana technologia Photon Recycling. Pozwala ona wykorzystać odbite od skóry światło, które dzięki innowacyjnemu zastosowaniu systemu niewielkich luster, ponownie trafia do skóry, usuwając jeszcze więcej włosów. Przy niektórych ustawieniach pozwala to na wykorzystanie nawet 80% użytej już wcześniej energii. Ma to kluczowy wpływ na zmniejszenie liczby zabiegów.

Zapraszamy na bezpłatną konsultację z kosmetologiem!

Poznaj

NASZ ZESPÓŁ

Jowita
Kosmetolog
Michał
Lekarz medycyny estetycznej